Řezané květiny

Řezané květiny

600 m2 v Brně a 650 m2 v Praze

Každý den čerstvé květiny

Největší výběr v ČR

Při návštěvě našich velkoobchodů v Brně a Praze vás ohromí šíře a množství řezaných květin, které nabízíme v lednicích o rozměrech 600 a 650 m2. Abychom byli schopni zaručit vždy jejich čerstvost a nízkou cenu při zachování stabilně vysoké kvality, nakupujeme květiny on-line na holandské květinové burze nebo přímo od pěstitelů z celého světa. V současnosti máme spolehlivé partnery v mnoha zemích, vedle Holandska například v Kolumbii, Ekvádoru, Keni, Itálii, Izraeli, Polsku, Dánsku a mnoha dalších. 

Díky výše uvedenému propracovanému systému nákupu a velké šíři dodavatelů z různých zemí umíme vždy správně vybrat toho, který bude v danou chvíli pro naše zákazníky z hlediska kvality a ceny nejvýhodnější. Zároveň však u mnoha komodit dokážeme našim zákazníkům nabídnout další alternativy jak z hlediska země jejich původu nebo ceny. Díky tomu dokážeme v klíčových hlediscích, kterými jsou kvalita, cena, šíře nabídky a čerstvost, držet neustále krok před naší konkurencí. 

Vždy čerstvé květiny

Díky automatickému řízení optimální teploty a vlhkosti ve všech našich skladovacích a prodejních prostorách, vysoké obrátce zboží a pravidelným závozům, jsou nabízené květiny a rostliny vždy čerstvé.