O NÁS

1999

Historie společnosti Storge sahá do roku 1999. Na jejím začátku byl Velkoobchod květin Ján Balko, který nesl jméno jeho zakladatele a sídlil v Brně.

2008

V roce 2008 došlo k transformaci na společnost s ručením omezením, Storge s.r.o. Název Storge nebyl zvolen náhodou, jedná se o starořecké označení pro náklonnost. Právě o náklonnost a přízeň spokojených zákazníků jsme vždy usilovali.
            
Za tuto dlouhou dobu se nám podařilo vybudovat si velice silnou a stabilní pozici na českém i slovenském trhu a to zejména díky vysoké kvalitě nabízeného zboží, šíři sortimentu a nízkým cenám. Stále hledáme další možnosti jak naši nabídku rozšířit a ještě více zatraktivnit.

Rovněž celková kultura prodejních prostor a jejich technologické zázemí snese ta netvrdší srovnání s nejlepšími evropskými velkoobchody. Získané zkušenosti nadále využíváme k dalšímu zvyšování úrovně nabízených služeb a zboží. Mezi naše hlavní priority patří čerstvost nabízených květin. Proto velký podíl sortimentu nakupujeme přímo od pěstitelů z celého světa nebo on line na Holandské květinové burze.

2014

V roce 2014 jsme otevřeli naši pobočku i v Praze a jsme tedy schopni nabídnout naše služby také zákazníkům v Čechách.  

Naše úspěchy jsou pro nás další motivací nabízet našim zákazníkům vždy více, než bývá obvyklé. Toto platí nejen na našich velkoobchodech v Praze a v Brně, ale také na všech rozvozových linkách.

2022

Otevření velkoobchodu Storge SK s.r.o Bratislava

Více o otevření nového velkoobchodu se dozvíte zde