Hrnkové květiny

Hrnkové květiny

1 100 m2 v Brně a 1 200 m2 v Praze

Každý den čerstvé květiny

Největší výběr v ČR

Díky pravidelným závozům hrnkových květin několikrát týdně dokážeme nabídnout bezkonkurenčně široký výběr nepřeberného množství rostlin bez ohledu na to, zda hledáte rostliny okrasné listem nebo květem, případně některou z velkého množství orchidejí.

Hrnkové květiny nakupujeme on-line na holandské květinové burze nebo přímo od pěstitelů z celé Evropy. Všechny rostliny jsou již od chvíle jejich nákupu přepravovány při kontrolované teplotě a následně skladovány v klimatizovaných prostorách. Díky důmyslné technologii řízení a kontroly teplot jsme schopni zaručit, že rostliny budou skladovány při optimálních podmínkách bez ohledu na roční období.

Odborně školený personál pravidelně dohlíží a ošetřuje rostliny tak, aby byly pro naše zákazníky vždy v perfektním stavu. Garance kvality je pro nás i u hrnkových květin samozřejmostí.

Vždy čerstvé květiny

Díky automatickému řízení optimální teploty a vlhkosti ve všech našich skladovacích a prodejních prostorách, vysoké obrátce zboží a pravidelným závozům, jsou nabízené květiny a rostliny vždy čerstvé.