hrnkove kvetiny

Hrnkové květiny

slevy

Bonusový
systém slev

výběr

NĚJVĚTŠÍ VÝBĚR
v ČESKU
i na SLOVENSKU

sklad

1 100 m2 Brno
1 200 m2 Praha 

  550 m2 Bratislava

Díky pravidelným závozům hrnkových květin několikrát týdně dokážeme nabídnout bezkonkurenčně široký výběr nepřeberného množství rostlin bez ohledu na to, zda hledáte rostliny okrasné listem nebo květem, případně některou z velkého množství orchidejí.

Hrnkové květiny nakupujeme on-line na holandské květinové burze nebo přímo od pěstitelů z celé Evropy. Všechny rostliny jsou již od chvíle jejich nákupu přepravovány při kontrolované teplotě a následně skladovány v klimatizovaných prostorách. Díky důmyslné technologii řízení a kontroly teplot jsme schopni zaručit, že rostliny budou skladovány při optimálních podmínkách bez ohledu na roční období.

Odborně školený personál pravidelně dohlíží a ošetřuje rostliny tak, aby byly pro naše zákazníky vždy v perfektním stavu. Garance kvality je pro nás i u hrnkových květin samozřejmostí.

Vždy čerstvé květiny

Díky automatickému řízení optimální teploty a vlhkosti ve všech našich skladovacích a prodejních prostorách, vysoké obrátce zboží a pravidelným závozům, jsou nabízené květiny a rostliny vždy čerstvé.