Nejkrásnější Ekvádorské růže jsou to pravé na sv. Valentýna

Přečtěte si 5 základních informacích o nejkrásnějších Ekvádorských růžích, které máte možnost si již nyní objednat. Blíží se svátek zamilovaných sv. Valnetýn.

x
Svátek zamillovaných se blíží

 

1.Obrovské květy a dlouhé stonky
Ekvádorské růže jsou to nejlepší, co můžete z naší pestré nabídky růží mít.

Tyto krásky poznáte již na první pohled. A čím jsou specifické? Jejich chloubou jsou obrovské květy, silné dlouhé stonky až do 150 cm a navíc mají dlouhou trvanlivost.

y
Ekvádorské růže mají velké hlavy

 

2.Historie pěstování květin přes 50 let

Ekvádor nabízí pro růže ty nejunikátnější pěstitelské podmínky na světě právě díky geografii. Pěstují se přímo na rovníku, takže dostávají více denního světla než rostliny kdekoliv jinde na světě. Navíc se nachází v opravdu úctyhodné nadmořské výšce 2 800 m n. m. přímo v pohoří Andy a díky tomu rostou pomaleji. 

 

3. Naši pěstitelé

U nás si můžete zvolit délku růží od 50 cm, avšak nejoblíbenější jsou 70 cm a více. Věřte nám, že kupujete kvalitu, která potěší i Vaše zákazníky.  Aktuálně spolupracujeme s více než 10ti producenty a díky dlouhodobým vztahům a přímému leteckému importu 2x týdně jsme schopni udržet ceny na přijatelné úrovni navzdory rostoucím nákladům.

4. Široká paleta barev 
V Ekvádoru pěstují více než 500 různých barev růží. Kromě těch tradičních se běžně vyskytují i růže s kontrastními okraji, vícebarevnými květy i jinou barvou vnitřních okvětních lístků.

 

5.Jak si zajistit dostatek růží?

Aktuálně je zvýšená poptávka k blížícímu se sv. Valentýnu po celém světe. My Vám nabízíme možnost vytvořit si závaznou objednávku a mít tak jistotu, že budete mít pro své zákazníky dostatek nejkrásnějších Ekvádorských růží.

a

A jak na to? Stačí když vyplníte závaznou objednávku zde: https://www.storge.cz/objednavka. Objednávku Vám naše obchodní oddělení potvrdí a Vy budete mít jistotu, že růže budete mít včas a v té nejvyšší kvalitě za nejnižší cenu.